Akcja – wyślij kartkę pocztową do chorego dziecka


Akcja „Wyślij kartkę pocztową do chorego dziecka” to fantastyczny sposób, aby wesprzeć małe dzieci w czasie ich walki z chorobą. Korzystając z tej cudownej inicjatywy, możesz przezwyciężyć bariery między tobą a dzieckiem położonym w szpitalu.

Organizatorzy akcji pragną wejść w interakcję z dziećmi w trudnej sytuacji, przekazując im swoje wsparcie poprzez kartki okolicznościowe. Kartki powinny być napisane prościutkim językiem i mieć motywujące lub optymistyczne przesłanie, aby podtrzymać na duchu słabych chorobami dzieci.

Najważniejszym aspektem jest gwarancja, że lekarze i personel medyczny będzie się upewnić, że każde dziecko otrzyma odpowiednią korespondencje na czas i nie będzie ona mieszana z pozostałymi listami. Każda kartka musi być również utrzymana w dyskrecji i bezpieczeństwie.

Jeśli masz chwile, aby wysłać nasze życzenia optymistycznego powrotu do zdrowia, to możesz skontaktować się z lokalnym oddziałem fundacji „Hugs for Kids”. Oni udostepniaja kartki okolicznościowe i maile,które nastepnie trafia do chorych dzieci i ich rodzin. Przyłaczenie się do akcji jest bardzo łatwe – dopasuj adres dziecka oraz napisz życzenia okolicenzosne – może to być słowo otuchy albo inne optymistyczne przesłanie!

Przyłaczenie się do tej akcji z pewnościù da radości nie tylko podopiecznym fundacji , ale i samym organizatorom – bo pokazanym gestem chcemy udowodnic ze na Świecie jest jeszcze duzo empatii i troski na obojetnie jaki temat.

Codzienne życie w wielu przypadkach może być trudne, ale dla dzieci chorych na poważne dolegliwości, rutyna często oznacza okazję do zmierzenia się z przeszkodami większymi niż te, z którymi mierzą się inni. Aby podnieść morale dzieci cierpiących na poważne choroby, coroczna akcja „Wyślij kartkę pocztową do chorego dziecka” jest aktywnie organizowana. Celem akcji jest zmobilizowanie ludzi do stworzenia komfortowego otoczenia, w którym możliwa jest ogólna poprawa samopoczucia oraz godna godzin rehabilitacji i powrotu do zdrowia.

Przyłączając się do inicjatywy „Wyślij kartkę pocztową do chorego dziecka”, możesz przejawiać swoją miłość, troskę i wsparcie dla maluchów dotkniętych najcięższymi chorobami. Wystarczy napisać list lub pocztówkę pełną optymizmu, głosujmy na to, by cenzurować „Szybciej wyzdrowienia” lub traktować je w formie specjalnych życzeń walentynkowych i wysłać go do ich domów. Zauważ karty odpowiedzi skierowane do Ciebie z pozytywnymi wiadomościami od maluchów – bardzo możliwe!

Akcja społeczna „Wyślij kartkę pocztową do chorego dziecka” obchodzi w tym roku swoją trzecią edycję. Akcja skierowana jest do wszystkich, którzy mają choć trochę serca i chcą sprawić przyjemność dzieciom, które borykają się z trudnymi chorobami.

Inicjatorzy akcji szerzą idee, aby już teraz przed Świętami Bożego Narodzenia wybrać się do najbliższego stoiska z kartkami lub sklepu z dewocjonaliami i wysłać trochę radości innym! Akcja ma na celu „rozjaśnianie najsmutniejszych dni” poprzez wyrażenie solidarności i miłości.

Każda osoba może – poprzez darowanie kartki – dać małego pacjenta lub rodzinie wsparcie oraz pozytywnego myślenia. Niewielka gest, taka jak dobrze wybrana i pięknie napisana kartka, może mieć ogromne znaczenie dla tego dziecka i rodziny, a każdy ma szansę stać się małym aniołem.

Rodziny chorego dziecka bardzo doceniają gest, wiadomo bowiem, że każdy, nawet niewielki gest miłości lub zainteresowania, ogromnie poprawia samopoczucie. Akcja ta udowadnia również, że milczałe modlitwy towarzyszące każdej kartce są słyszalne i mają moc!